Gdzie kupować tanie ubrania w Warszawie? Lista second-handów w stolicy

manekin na wystawie

W warszawskich second-handach możesz kupić nie tylko ubrania ze znanych sieciowych sklepów, ale także upolować prawdziwe perełki od słynnych projektantów mody. Gdzie kupować tanie ubrania w Warszawie? Oto lista popularnych sklepów z używaną odzieżą w stolicy.

  1. Second-hand Humana w Warszawie
  2. Warszawski second-hand Szmizjerka
  3. Odzież na wagę GEMMA w Warszawie

1. Second-hand Humana w Warszawie

Szukasz miejsca, gdzie w Warszawie można kupić tanie ubrania? Zatem koniecznie zajrzyj do second-handu sieci Humana. W stolicy ten sklep z odzieżą używaną jest zlokalizowany przy ulicy Jana Pawła II 36. Znajdziesz tutaj markowe ubrania i odzież pochodzącą z kolekcji znanych światowych projektantów takich jak m.in. Hugo Boss i Dolce & Gabbana. W tym second-handzie dostępne są ubrania dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. W sklepie znajduje się także osobny dział z odzieżą XXL. Oprócz ubrań w sklepie można kupić również akcesoria, zabawki i biżuterię. Rzeczy oznaczone są metkami w dwóch kolorach — tańsze mają niebieską metkę, natomiast te z wyższą ceną – żółtą.

Wymiana towaru w tym second-handzie w centrum Warszawy odbywa się średnio co 5 tygodni, a w miarę upływu czasu zaczynają obowiązywać coraz korzystniejsze promocje. W drugim i trzecim tygodniu zniżki sięgają od 30% do 50% ceny początkowej, natomiast tuż przed wymianą kolekcji na nową można upolować prawdziwe perełki nawet za 2 zł za sztukę.

2. Warszawski second-hand Szmizjerka

Szmizjerka jest określana najlepszym second-handem w Warszawie. Nic dziwnego, ponieważ towar dostępny w tym sklepie z odzieżą używaną jest starannie dobierany — nie ma tutaj ubrań uszkodzonych ani też poplamionych. Ten warszawski second-hand cieszy się sporą popularnością wśród poszukiwaczy okazji. Znajdziesz w nim odzież z popularnych sieciowych sklepów — takich jak H&M, Zara, Peek&Cloppenburg czy też C&A — a także ubrania znanych projektantów. W tym sklepie z odzieżą używaną można kupić ubrania zarówno na wagę, jak i na sztuki. Wymiana kolekcji następuje co tydzień, a w dniu dostawy nowego towaru jego cena wynosi około 79 zł/kg, natomiast ostatniego dnia może spaść nawet do 29 zł/kg. W Warszawie funkcjonuje kilka oddziałów tego second-handu – m.in. przy ulicach Okrzei, Odyńca, Żelaznej, Stanów Zjednoczonych i Bohaterów Warszawy.

3. Odzież na wagę GEMMA w Warszawie

Gdzie jeszcze można kupić tanie ubrania w Warszawie? Warto zajrzeć do second-handu GEMMA przy ulicy Targowej 15. W ofercie tego sklepu można znaleźć odzież takich znanych marek jak Zara, H&M, Vero Moda, Marks&Spencer czy też VILA. Kupisz tu zarówno ubrania damskie (np. sukienki, bluzki, spódnice i bieliznę), jak i męskie (np. koszule, swetry, spodnie, kurtki i płaszcze). W sklepie jest także dział z odzieżą dla osób puszystych. Oprócz ubrań ten second-hand w Warszawie dysponuje szerokim asortymentem dodatków — torebek, butów, kapeluszy i apaszek — a także tekstyliów i artykułów gospodarstwa domowego. Zaraz po dostawie za kilogram odzieży trzeba zapłacić około 80 zł, jednak tuż przed wprowadzeniem nowej kolekcji cena przedniego towaru może spaść nawet do 19 zł/kg.

W Warszawie jest wiele miejsc, gdzie można tanio nabyć ubrania. W niektórych second-handach dostępne są prawdziwe perełki w bardzo przystępnej cenie. A Ty wiesz, gdzie kupić tanio ubrania w Warszawie? Swoje propozycje zamieść w komentarzu pod artykułem.

3 Comments

  1. Szmizjerka to jeden z mich ulubionych second handów w Warszawie! Jeszcze nigdy z tego ciucholandu nie wyszłam z pustymi rękami 🙂

  2. Bardzo ciekawe miejsca do tego, gdzie kupować tanie ubrania w Warszawie! Będę musiał się przejść do Second-hand Humana, bo moja kuzynka mieszka niedaleko, a za tydzień tam będę 🙂

  3. Ja tak średnio lubię second handy w stolicy, moim zdaniem są strasznie poprzebierane…. Dużo fajniejsze łowy są w mniejszych miasteczkach 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *