Małe czy duże naszywki na ubrania?

naszywka róża na kurtce dżinsowej

Naszywki na ubrania to modny sposób na odnowienie ubrań. Dzięki nim nie tylko można zmienić charakter odzieży, ale i zatuszować jej mankamenty. Jakie naszywki wybierać? Lepsze będą małe czy duże?

Naszywka na ubranie – po co?

Zapewne większość z nas kojarzy naszywki z mundurami wojskowymi i harcerskimi, ale też z katanami dżinsowymi. To aplikacje, które pozwalają na znakowanie odzieży, na nadawanie jej niepowtarzalnego charakteru, ale i na tuszowanie niedoskonałości.

Tak, właśnie tak! Dzięki naszywkom na odzież można zasłonić uszkodzenie. Niezależnie od tego, czy do przykrycia jest plama nie do sprania, odbarwienie koloru, zacerowana dziura czy przetarcie – wybierając odpowiednią naszywkę, da się to zatuszować. Nie trzeba wyrzucać od razu odzieży. Zwłaszcza dzisiaj, gdy tyle mówi się o życiu less waste. Ulubione dżinsy, bluza lub spodnie dalej mogą cieszyć, nawet jeśli uległy małemu wypadkowi.

Ale to nie jedyny powód, dla którego dobrze jest pomyśleć o naszywce. Dzięki niej zwykły bawełniany T-shirt – wygodny, aczkolwiek dość nudny – może być nietuzinkowy. Naszywając małą aplikację na piersi lub dużą na plecach, można sprawić, że koszulka będzie jak nowa, a co najważniejsze – nabierze charakteru.

Jak już wspomniano – naszywka może pomóc również w zakryciu uszkodzeń. Plama nie do wywabienia to trudna rzecz. Nikt nie chce chodzić w brudnej odzieży. Dzięki naszywce da się przykryć takie zanieczyszczenie. Dziury – jeśli nie wyglądają zbyt estetycznie – też warto zacerować i dodatkowo zaszyć aplikacją.

Duże naszywki na ubrania

Zazwyczaj naszywki kojarzą nam się z niewielkich rozmiarów aplikacjami. Bywa, że nawet na jednym ubraniu jest ich kilka lub kilkanaście. Ale kupić można również naszywki na ubrania o dużym formacie. Nie będą jednak wszędzie się nadawać. Na pewno duże naszywki na plecy to dobry pomysł. Dzięki nim można odmienić wygląd kurtki. Najczęściej takie duże naszywki na ubrania zamieszczają na nich motocykliści. Ale nie tylko. Jeśli chce się mieć na koszulce lub bluzie duży emblemat, to jest to właśnie świetna opcja. Naszywka jest znacznie trwalsza niż nadruk. Co więcej, dzięki haftowi komputerowemu, może odzwierciedlać praktycznie wszystko.

Małe naszywki na ubranie

Popularne, małe naszywki na ciuchy to świetna opcja do ozdobienia nie tylko ubrań, ale i toreb, plecaków, a nawet portfeli. Dzięki małym aplikacjom można też ozdobić ubranie w bardziej oryginalny sposób. Szalenie modnie wyglądają spodnie dżinsowe i kurtki, które mają wiele malutkich aplikacji na przodzie i z tyłu.

Takie małoformatowe naszywki świetnie sprawdzą się przede wszystkim na ubrankach dziecięcych. Dzięki nim można nie tylko ukryć plamy, przetarcia, ale też oznaczyć ubranka do przedszkola. Wystarczy zamówić jednakowe lub wręcz postawić na takie na zamówienie – z danymi dziecka.

Naszywki na ubrania personalizowane

Specjalną grupę stanowią personalizowane naszywki na ciuchy. Można dostać wspomniane już naszywki z danymi dziecka, by oznaczyć ubranka do przedszkola i żłobka, ale nie tylko, Każda firma może zamówić sobie takie aplikacja do naszywania, żeby pracownicy umieszczali je na własnej odzieży, jeśli nie chcą chodzić w firmowych ubraniach. Personalizowane naszywki na odzież to również małe dzieła sztuki, jeśli powstają na zamówienie i są odzwierciedleniem jakiejś fotografii. Nosząc naszyte na odzieży własne aplikacje ma się z pewnością niepowtarzalny look. Nie ma drugiej osoby, która miałaby takie ubranie. To bardzo interesująca opcja.

1 Comment

  1. Jak dla mnie żadne, chyba że dla przedszkolaków. Kompletnie nie rozumiem tej mody na naszywki, która panuje teraz…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *