Co ubrać na pierwszą randkę? Porady dla kobiet

Para na randce w restauracji

Rendez-vous potrafią być ekscytujące, szczególnie te pierwsze – motyle w brzuchu, niepewność… Dziś chcemy zaprosić was do czytania poradnika o tym, jak ubrać się na pierwszą randkę. Zadamy sobie pytanie: czy powinniśmy grać bezpiecznie, czy może założyć coś szykownego, by zachwycić potencjalnego partnera?

Jak ubrać się na pierwszą randkę?

Pierwsze randki bywają trudne, szczególnie jeśli spotykamy się z osobą, której nie znamy. Jeszcze nie wiemy wtedy, co druga osoba lubi, czego nie, w jaki sposób jej zaimponować… W jaki sposób więc do tego podejść? Wierzymy, że najpiękniejszym ubraniem dla kobiety jest… pewność siebie i uśmiech. Zachęcamy do tego, by pomimo okoliczności ubierać to, co nam pasuje, w czym czujemy się kobieco i seksownie. Szanse na to, że tak odbierze nas druga osoba, są naprawdę duże.

Zanim jednak zdecydujemy się na wybór stylizacji, warto najpierw wybadać, jak będzie wyglądało spotkanie. Według strony NaRandce.pl pierwsza randka powinna być niezobowiązująca, krótka, jak np. spotkanie przy kawie. Zachęcamy do dalszego czytania artykułu, ponieważ polecimy stylizację idealną na pierwszą randkę w kawiarni.

Czego lepiej nie ubierać na pierwszej randce?

Zanim jednak przejdziemy do proponowanych randkowych stylizacji, chciałybyśmy uczulić na to, czego lepiej na pierwszą randkę nie ubierać. Musimy wziąć pod uwagę, że nie wiemy, jak zachowuje się druga osoba i jak nas odbierze. Lepiej zatem unikać męskich ubrań, czy ciężkich, jak ramoneska – facetowi może się nie spodobać brak kobiecości. Niestety, w drugą stronę także nie należy przesadzać, lepiej odpuścić sobie kusą mini z dekoltem, ponieważ możemy uznać za łatwe lub uwodzicielskie. Warto też uważać na ilość biżuterii, nie chcemy, by odciągała od nas uwagę. Lepiej też odpuścić sobie garsonki czy ołówkowe spódnice, w końcu idziemy na randkę, a nie na rozmowę o pracę (chociaż niektórzy tak chyba właśnie traktują pierwsze spotkania…)

Jak się ubrać na randkę w kawiarni?

Spotkania w kawiarniach nie są zbyt zobowiązujące, nie ma potrzeby ubierania wyjściowej sukienki. Warto ubrać się w stylu casual, ale postawić na swoje ulubione ciuchy. Wybierzmy coś, w czym czujemy się pewnie siebie i atrakcyjnie. Wszystkie chwyty dozwolone, możemy ubrać skinny jeans, mom jeans, spódnicę, a do tego T-shirt lub bardziej elegancką bluzkę. Lepiej wybrać naturalny makijaż, który podkreśli nasze atuty. Randka w kawiarni to w dużej mierze rozmowa, warto zadbać o szczegółowy makijaż oczu.

Jak się ubrać na randkę w kinie?

Kino jest równie popularną atrakcją na pierwszą randkę. Nic dziwnego, to dobry punkt zapalny do rozmowy, w szczególności, jeśli nie znamy drugiej osoby. Można pójść do kina, a po seansie zacząć rozmowę od przemyśleń na temat filmu. Jak się zatem ubrać do kina? Warto ubrać coś wygodnego, szczególnie jeśli film trwa ponad dwie godziny. Rajstopy, wygodna sukienka i buty powinny się spisać. Polecamy jednak założyć sweterek, ponieważ w kinie może być zimno, a może brak sweterka sprowokuje naszego potencjalnego partnera do użyczenia kurtki…?

2 Comments

  1. No nie wiem… Ramoneska u kobiety nie musi oznaczać „braku kobiecości”. Wielu kobietom takie kurtki pasują lepiej niż mężczyznom 🙂 Moim zdaniem warto zaryzykować i przede wszystkim być sobą!

  2. Moim zdaniem to najlepiej założyć to, w czym kobieta czuje się najlepiej. Nawet jeśli wystroi się w super sukienkę, ale będzie się w niej źle czuła, to od razu będzie to po niej widać. Nie warto się przebierać na siłę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *