Gdzie kupić naszywki na ubrania dla dzieci?

naszywka donut na kurtce dżinsowej

Jak urozmaicić ubranka dzieci? Co zrobić, żeby gładki T-shirt stał się wyjątkowy? Jak przenieść ulubione bajkowe postaci na ubranka dziecięce? Wystarczy użyć naszywek i naprasowanek. Gdzie je kupić? Jak ich użyć? Tego dowiesz się z naszego poradnika.

Naszywki na ubrania dla dzieci – gdzie kupić?

Naszywki na ubrania dziecięce, ale nie tylko, można kupić przede wszystkim w pasmanteriach. Tak tych stacjonarnych, jak i online. Oczywiście największy wybór tego typu ozdób dla dziecka będzie w Internecie. Znacznie łatwiej w sieci jest też znaleźć naszywki dla dzieci z postaciami z bajek.

Co ciekawe, są firmy, które oferują przygotowanie naszywek zgodnych z projektem klienta. Tak więc nawet jeśli nie znajdzie się gotowych produktów o wymarzonym wzorze, jest jeszcze nadzieja, że ktoś zrobi je na zamówienie. Dzisiaj, dzięki komputerowemu haftowi takie naszywki doskonale odwzorowują detale. Oczywiście naszywki można zamówić również na portalach aukcyjnych. Zamawiając online aplikacje na odzież, trzeba tylko zwrócić uwagę na wymiary.

Jakie naszywki na ubrania dla dzieci?

Oczywiście, że naszywki na ubrania są ozdobą, ale nie tylko. To również doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy na ubranku jest plama nie do wywabienia lub rozdarcie, które trzeba zamaskować. Naszywki świetnie nadają się więc nie tylko do tego, by odmienić wygląd ubranka, ale też zreperować je.

Funkcja dekoracyjna i naprawcza to nie wszystko, co dają naszywki. Okazuje się, że można też kupić naszywki, które umożliwiają podpisanie ubranek do przedszkola. To bardzo przydatna rzecz. Dzięki naszywkom można oznakować ciuszki i nie martwić się, że zostaną założone innemu dziecku, a potem zaginą.

Jak przyszyć naszywki na ubranka dziecięce?

Naszywki należy dobrze przyszyć, żeby nie odstawały i nie powodowały marszczenia się materiału. Trzeba pamiętać, by do obszycia naszywki dobrać odpowiedni kolor nici, tak by nie kontrastował z tym, jaki ma naszywka fabrycznie.

Co więcej, należy dobrze przemyśleć, na jakie ubranko będzie się naszywać ozdobę. Oczywiście takie codzienne, bawełniane bluzki lub spodnie nie ucierpią na tym, ale uważać trzeba na odzież z tkanin syntetycznych? Dlaczego? Podziurawiona może stracić swoje właściwości… Ale czy jest na to sposób?

Jak przykleić naszywkę na ciuchy?

Na szczęście jest sposób na to, by ozdobić naprasowankami odzież dziecięcą, która ma w składzie sztuczne włókna. Wystarczy ją po prostu przykleić. Wiele firm oferuje naszywki z klejem, ale można go również dokupić. Zazwyczaj właśnie pasmanterie oferują bezbarwne kleje do naprasowanek. Do ich przymocowania potrzeba już tylko żelazka.

Naprasowanie naszywki jest też doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie potrafią za bardzo szyć. Jeśli nie jest się pewnym, czy umie się dobrze przyszyć aplikację, to zdecydowanie lepiej ją po prostu przykleić. Niestety takie rozwiązanie ma pewne wady. Przede wszystkim trzeba dobrze przygotować materiał przed klejeniem, ale też nie prać tak ozdobionej odzieży w zbyt wysokiej temperaturze, żeby naklejka nie odeszła.

1 Comment

  1. Te naszywki to fajna sprawa. Ja sama je robię i chętnie sprzedaje innym. Do przyklejenia nie trzeba akurat stosować odpowiedniego kleju. Można jeszcze przyszyć rzepę do ubrania i do naszywki, aby móc łatwo przyczepić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *