Jak rozpoznać zdradę? 7 sygnałów, że on zdradza

Rudowłosa kobieta

Zdrada boli jak nic innego, jednak życie w przekonaniu o lojalności partnera podczas gdy on spotyka się z inną nie może trwać wiecznie. A może warto samej przyjrzeć się związkowi i wreszcie przejrzeć na oczy? Poznaj 7 sygnałów, które mówią, że Twój mężczyzna jest niewierny.

  1. Coraz mniej czasu spędza z Tobą
  2. Dba o siebie bardziej niż do tej pory
  3. Dostaje więcej wiadomości
  4. Nie chce zbliżeń
  5. Stale się z Tobą kłóci
  6. Jest drażliwy i złośliwy
  7. Przestaje o Ciebie dbać

1. Coraz mniej czasu spędza z Tobą

To oczywiste, że gdy pojawia się inna kobieta, Twój partner zaczyna dzielić czas pomiędzy was dwie. Łatwo poznać, że nic nie jest już takie jak dawniej, ponieważ on stale ma jakieś sekrety, gdzieś się spieszy, przeprasza, że nie może z Tobą wyjść do kina, teatru, znajomych. Nie chodzi tu jednak tylko o wspólne wyjścia, ale o relację. Coraz mniej rozmawiacie, zaczyna wam brakować wspólnych tematów. Coś, co kiedyś robiliście razem nagle jemu przestaje sprawiać przyjemność.

2. Dba o siebie bardziej niż do tej pory

Ten punkt nie musi świadczyć od razu o tym, że on Cię zdradza, ale jeśli do tej pory Twój mężczyzna specjalnie nie przywiązywał wagi do swojego wyglądu, potraktuj to jako sygnał ostrzegawczy. Takie kwestie jak staranniejsze układanie włosów, używanie wody kolońskiej (gdy rzadko to robił) na pewno o czymś świadczą. O ile zmiana wizerunku u kobiety bywa czasem po prostu jej kaprysem, o tyle u mężczyzny jest to zastanawiające.

3. Dostaje więcej wiadomości

Obecnie komunikowanie się za pomocą e-maila lub sms-ów to podstawa, ale jeśli Twój partner dostaje ich nagle bardzo dużo, powinno Ci to dać do myślenia. Kiedy mężczyzna długo rozmawia na Facebooku ze znajomymi i dosłownie nie wie jak odejść od komputera, to także jeden z sygnałów, że ktoś bardzo pochłania jego uwagę. To samo dotyczy ukrywania się z pisaniem sms-ów i rozmowami przez telefon – jeśli on, gdy dzwoni jego komórka, wychodzi to masz wtedy jasny znak, że pojawiła się ta trzecia.

4. Nie chce zbliżeń

Oziębłość seksualna partnera to także jeden z sygnałów, że w jego życiu jest inna kobieta. Jeśli dodatkowo stale kładzie się do łóżka później niż Ty, to znak, że chce uniknąć kontaktu fizycznego. Kiedy jednak pod pretekstem tego, że idziecie spać o różnych porach on przenosi się do innego pokoju, to jasny sygnał, że w waszym związku nie dzieje się dobrze.

5. Stale się z Tobą kłóci

Konstruktywne kłótnie w związku są czymś zupełnie normalnym, ale jeśli on stale szuka powodu do zwady, powinnaś być bardziej czujna. Kiedy obojgu partnerom na sobie zależy, zawsze po sprzeczce będą dążyli do porozumienia. Natomiast gdy Twój partner nie wykazuje chęci pojednania, oznacza, to że prawdopodobnie wasz związek osiągnął kres.

6. Jest drażliwy i złośliwy

To, co dawniej bardzo mu się w Tobie podobało teraz nagle zaczyna go drażnić, a nawet posuwa się do złośliwości. Dla Ciebie to może być jednak jasny sygnał, że przebywanie z Tobą nie jest już dla niego przyjemne, gdyż myśli o innej kobiecie.

7. Przestaje o Ciebie dbać

Już dawno nie dostałaś drobnego upominku, a może dawanie codziennych buziaków jakoś uleciało mu z głowy? Zastanów się, od kiedy Twój partner przestał okazywać Ci zainteresowanie. Brak czułości to jeden z sygnałów, że on ma już dość waszego związku.

Oprócz wymienionych symptomów zdrady, istnieją jeszcze namacalne dowody takie jak ślady szminki na ubraniach, zapach kobiecych perfum. Kiedy podejrzewasz zdradę po prostu porozmawiaj szczerze z partnerem i skłoń go, by sam przerwał waszą relację, która zaczęła go już męczyć. Zawsze lepiej poznać prawdę niż znosić czyjeś humory tylko dlatego, że tkwi w związku, którego już nie chce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *