Jak ukryć wgniecenie karoserii przed mężem?

usuwanie wgnieceń

Każdej z nas może się przydarzyć motoryzacyjna wpadka, drobna stłuczka czy kolizja. Zazwyczaj chcemy jak najszybciej pozbyć się problemu i zamaskować uszczerbek, po co narażać swoją drugą połówkę na niepotrzebne palpitacje. Dlatego dobrze wiedzieć co zrobić, aby ukryć wgniecenie karoserii przed mężem?

Co zrobić kiedy chcemy ukryć wgniecenie przed mężem?

Dla wielu z nas największym stresem, który pojawia się po samochodowej stłuczce staje przekazanie tej „radosnej” wiadomości mężowi. Skłonność mężczyzn do gadżetów często zdumiewa, jednak wszystkie wiemy, że wypieszczone autko to prawdziwy skarb naszego lubego.

Możemy łudzić się, że w niektórych przypadkach sprawdzi się poza skrzywdzonej przez los i poturbowanej przez życie kobiety, która otarła się o śmierć podczas parkowania w pobliżu śmietnika. Pamiętajmy jednak, że trwająca kilka sekund troska męża o nasze życie i zdrowie i tak zostanie stłamszona wizją kosztownej naprawy.

Nic nie ukoi nerwów i rozpaczy nad utraconym pięknem wymuskanego autka, dlatego lepiej oszczędzić drugiej połówce niepotrzebnego stresu. Żona dbająca o równowagę psychiczną męża, musi wiedzieć że wgniecenie w karoserii można szybko usunąć dzięki metodzie PDR (wgniecenia.pl/oferta). Polecając naprawę uszkodzonego auta wyspecjalizowanym w tej branży fachowcom sprawnie pozbędziemy się kłopotu.

Metoda PDR sposobem na szybkie usuwanie wgnieceń w karoserii

Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń w karoserii jest alternatywą dla czasochłonnej naprawy blacharsko-lakierniczej. Dzięki technice Paintless Dent Repair mamy szansę na szybką i skuteczną likwidację wgłębień bez konieczności pozostawiania samochodu w warsztacie na długi czas. Wystarcza kilka godzin i po uszkodzeniach nie zostaje ślad, mąż żyje w błogiej nieświadomości, a my unikamy niepotrzebnych nam do szczęścia pytań.

Usuwanie wgnieceń tą metodą może przebiegać na dwa sposoby. Pierwszym jest prostowanie blachy od wewnętrznej strony przy użyciu specjalnych wypychaczy, hebli oraz łańcuchów. Uszkodzoną konstrukcję wygładza się do momentu uzyskania pożądanego kształtu. Drugim sposobem jest wyciąganie wgnieceń, od wewnętrznej strony, za pomocą specjalnych grzybków i kleju.

Jakie są zalety bezinwazyjnego usuwania wgnieceń?

Dzięki naprawie uszkodzonej karoserii metodą PDR jesteśmy w stanie zakamuflować nasze drobne potknięcie motoryzacyjne. Czas naprawy jest krótki, auto zostawiamy w warsztacie na kilka godzin, które przeznaczamy na wizytę u fryzjera i kosmetyczki. Samochód po liftingu wygląda jak nowy, po wgłębieniach zostaje tylko wspomnienie, którego nie musimy dzielić z mężem.

Ważne, że na karoserii pojazdu pozostaje oryginalny lakier, usuwanie wgnieceń nie wymaga nakładania lakieru renowacyjnego, a po uszkodzeniach nie ma śladu. Nasza druga połówka może spać spokojnie, a my zyskujemy święty spokój i nie nadwyrężamy portfela. Naprawa samochodu tą techniką jest zdecydowanie tańsza niż standardowa usługa blacharsko-lakiernicza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *